O nás

Patříme mezi přední společnosti zajišťující skladování a prodej hutních komodit pro energetické, strojírenské a rafinérské provozy. Na trhu se specializujeme na distribuci trubek a potrubních dílů, vysokotlakých kovaných dílů, těsnění, armatur v široké škále rozměrů a jakostí. Nabízený sortiment neustále rozšiřujeme podle potřeb trhu a našich zákazníků. Největší podíl našeho prodeje tvoří uhlíkové, legované a nerezové jakosti materiálu. Certifikáty dle EN 10 204 – 3.1 případně 3.2 jsou samozřejmostí.

Zákazníkům nabízíme velmi rychlou, kvalitní a cenově zajímavou dodávku produktů a služeb. Vyberte si z našeho sortimentu, kde jsou v maximální šíři zastoupeny všechny rozměrové řady. S námi získáte jednoho dodavatele pro nákup široké škály hutního a strojírenského sortimentu. Všichni naši dodavatelé jsou držiteli certifikátů ISO 9001:2016, ISO 9002 a PED2014/68/EU, kvalita výrobků je tak vždy na špičkové úrovni.

Naší předností je rychlost dodávek, komplexní servis, seriózní a individuální přístup k zákazníkům. V rámci servisu nabízíme možnost dělení materiálu a povrchové úpravy dle požadavků zákazníka, zajišťujeme také ultrazvukové a RTG zkoušky, chemický rozbor i mechanické zkoušky materiálů popřípadě spektrální chemický rozbor v terénu. Samozřejmostí je technické poradenství v komplexní oblasti našich dodávek. Tím je zajištěno, že všechny vaše požadavky od poptávky, až po dodání, budou realizovány v souladu s platnými normami v rámci EU.

Disponujeme vlastními sklady a perfektní logistikou. Kapacita skladů v řádech několika tisíc tun nám umožňuje pružně reagovat na potřeby našich zákazníků po celém světě. Ceny a dodací lhůty na požadovaný materiál vám rádi sdělíme na vaši konkrétní poptávku. Individuální kalkulace je vzhledem k neustálým cenovým posunům nezbytná, ale věříme, že vždy budete spokojení. Výsledkem naší činnosti je mnoho spokojených zákazníků, ke kterým se jak doufáme, budete řadit  i vy.